Ana Sayfa / Hakkında

Hakkında

Studio ODO mimarlık, tasarım ve teknoloji içerikleri üretip paylaşan bir dijital içerik stüdyosudur. ODO içerik üretip paylaşarak 2018 yılından günümüze birçok farklı kişiye ve topluluğa ulaşabilmeyi başardı ve tasarımın değerini farklı kesimlere aktarmaya çalıştı. Kaan Çorbacı tarafından kuruldu ve halen onun yönetiminde faaliyetlerine devam ediyor.

İş birlikleri için info@studioodo.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Rehberlik hizmetimizden faydalanmak için “Rehberlik Al” sayfasına giderek Kaan Çorbacı’dan online rehberlik hizmeti satın alabilirsiniz. Satın aldığınız rehberlik hizmeti kapsamında ödev, proje kritiği, üniversite hayatı, kariyer fırsatları gibi birçok konuyu rehberinize danışabilirsiniz.


İletişim

İstanbul / Türkiye
+90 (531) 881 59 29
info@studioodo.com


Ekip

Kaan Çorbacı

Kaan Çorbacı

Kurucu, Tasarımcı, Editör

2018 yılında mimarlık, tasarım ve teknoloji içerikleri üreten Studio ODO şirketini kurdum. Yaklaşık 5 senedir ODO sosyal medya hesaplarında ve studiodo.com‘da içerik üretiyorum. Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümünde okudum. Ege Mimarlık Dergisi, VBenzeri, DAC gibi platformlarda editör ve danışman olarak çalıştım. Ayrıca birçok mimarlık ve inşaat şirketine websitesi, sosyal medya ve kurumsal iletişim konularında hizmet verdim. Eğitimimden sonra BİRİM Design, Cem Tanrıkulu Studio, Dafni Mimarlık, MKN Mimarlık, Yeni Mimari İnşaat firmalarında çalıştım ve farklı disiplinlerde projeler ürettim. Şu an çeşitli şirketlere danışmanlık yapıyorum ve ODO’da online rehberlik hizmeti veriyorum.

LinkedIn , Instagram , kaan@studioodo.com

Shopping Cart
×