Ana Sayfa / Hakkında

ODO mimarlık, tasarım ve teknoloji içerikleri paylaşan ve online rehberlik hizmeti veren bir web portalıdır. ODO içerik üretip paylaşarak 2018 yılından günümüze, birçok farklı kişiye ve topluluğa ulaşabilmeyi başardı ve tasarımın değerini farklı kesimlere aktarmaya çalıştı. Kaan Çorbacı tarafından kuruldu ve halen onun yönetiminde faaliyetlerine devam etmektedir.

İş birlikleri için info@studioodo.com adresine mesajınızı gönderebilirsiniz.

Rehberlik hizmetimizden faydalanmak için “Rehberlik Al” sayfasına giderek Kaan Çorbacı’dan online rehberlik hizmeti satın alabilirsiniz. Satın aldığınız rehberlik hizmeti kapsamında ödev, proje kritiği, üniversite hayatı, kariyer fırsatları gibi birçok konuyu rehberinize danışabilirsiniz.


İletişim

İstanbul / Türkiye
+90 (531) 881 59 29
info@studioodo.com


Ekip

Kaan Çorbacı
Kaan Çorbacı
Kurucu, Tasarımcı, Editör

Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümünde okudum. Ege Mimarlık Dergisi, VBenzeri, DAC gibi platformlarda editör ve danışman olarak çalıştım. Ayrıca birçok mimarlık ve inşaat şirketine websitesi, sosyal medya ve kurumsal iletişim konularında hizmet verdim. Eğitimimden sonra BİRİM Design, Cem Tanrıkulu Studio, Dafni Mimarlık, MKN Mimarlık, Yeni Mimari İnşaat firmalarında çalıştım ve farklı disiplinlerde çeşitli projeler ürettim. 2018 yılında Studio ODO şirketini kurdum ve yaklaşık 5 senedir ODO’da aktif bir şekilde içerik üreterek paylaşım yapıyorum. Şu an çeşitli şirketlere danışmanlık yapıyorum ve ODO’da rehberlik hizmeti veriyorum.

LinkedIn , Instagram

Shopping Cart
×

 

Merhaba!

İş birliği, reklam ve önerileriniz için bize WhatsApp'tan mesaj gönderin.

×