Sale!

Kaan Çorbacı

(24 müşteri değerlendirmesi)

199,00499,00

& Tek Seferlik - Aylık

Tasarımcı, Editör, Kurucu Studio ODO

Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümünde okudum. Ege Mimarlık Dergisi, VBenzeri, DAC gibi platformlarda editör ve danışman olarak çalıştım. Ayrıca birçok mimarlık ve inşaat şirketine websitesi, sosyal medya ve kurumsal iletişim konularında hizmet verdim. Eğitimimden sonra BİRİM Design, Cem Tanrıkulu Studio, Dafni Mimarlık, MKN Mimarlık, Yeni Mimari İnşaat firmalarında çalıştım ve farklı disiplinlerde çeşitli projeler ürettim. 2018 yılında Studio ODO şirketini kurdum ve yaklaşık 5 senedir ODO’da aktif bir şekilde içerik üreterek paylaşım yapıyorum.

Girişimcilik, web tasarımı, mimari tasarım, e-ticaret, editörlük, içerik üretimi konularında ve ayrıca ödev, proje kritiği, üniversite hayatı, kariyer fırsatları gibi birçok konuda benden online rehberlik alabilirsiniz.

LinkedIn , Instagram

Görüntülü online görüşmeler ortalama 30 dk sürmektedir. Rehbere ödev, ders, üniversite hayatı, kariyer fırsatları gibi birçok konu danışılabilir. Satın alım sırasında belirttiğiniz e-posta adresine, seçtiğiniz tarihte katılabileceğiniz bir online görüşme bağlantısı gönderilecektir.

Rehberlik

Tek Seferlik, Aylık

Kaan Çorbacı için 24 değerlendirme

 1. Gülberk Aktay Yıldız

  Kaan araştırmacı kişiliği sayesinde geçmişten öğrendiklerini mevcut problemlere aktarmasını bilen bir karakter. Geleneksel kalan mimarlık ekolüne yaptığı çalışmalar ile geleceğe yönelik iyileştirme hedefleri ihtiyacımız olan bir bakış açısı.

 2. Tuğçe Şen

  Kaan ile beraber çalışma fırsatım oldu. Gerek çalışma disiplini olsun gerek bilgi ve deneyimi olsun eğer mentor arıyorsanız doğru kişi ile bağlantı kuracağınızdan eminim. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

 3. Orhan Ersüllü

  Meseki bilgisi olan, tecrübeli, işine sadık ve aşık birini arıyorsanız kesinlikle Kaan’ı seçmelisiniz. Pişman olmayacağınıza eminim.

 4. Burcu Köseoğlu

  Kaan’ı uzun zamandır tanıyorum , birlikte çalışma fırsatımız oldu. Başarılı , yenilikçi ,motive edici ve son derece harika bir mentör.
  Kesinlikle tavsiye ediyorum

 5. Ayhan Sünbül

  Kaan Bey ile çalışma imkanım oldu. Gerek anlayışı olsun gerek meslek disiplini olsun her türlü bilgi ve donanıma sahiptir. Mentorluk konusunda kesinlikle güvenmeniz ve birlikte çalışmanızı kesinlikle öneririm.

 6. Şükrücan Top

  Mentorluk konusunda hassasiyetli ve özverili bir isim. Geliştirici ve yönlendirici birçok tavsiyesiyle tam bir yol gösterici. Kesinlikle tavsiye ederim

 7. Deniz Zorlu

  Kaan, bilgisine ve donanımına güvenilecek ve fikirlerinizi genişletmede büyük bir katkısı olacak bir mimardır. Bu vizyondan yararlanmanızı öneririm.

 8. Melis Bel

  İş ortamından da tanıdığım ve uzun süredir ODO’dan takip ettiğim Kaan bilgi ve tecrübesini karşı tarafa çok iyi aktarıyor.

 9. Yunus Aslan

  Mentorluk konusunda Kaan’ı şiddetle tavsiye ediyorum. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde mimarlık okuduğum sıralarda bana çok emeği geçti.

 10. Seval Çakır

  İşinde disiplinli, uzman ve çok donanımlı. Yönlendirme açısından çok iyi. Gelişmek ve ilerlemek istiyorsanız bilgisine güvenebilirsiniz.

 11. Atakan Yıldırım Tibukoğlu

  Bilgi ve deneyimiyle birçok kişiye yol gösteriyor. Özellikle tasarım ve girişimcilik alanlarında çok faydasını gördüm, teşekkürler.

 12. Nilay Kaçar

  Mesleki bilgisine güvendiğim, her konuda rahatlıkla danışabileceğiniz bir insandır. Mentor arıyorsanız kesinlikle Kaan’ı tercih edebilirsiniz.

 13. Furkan Semiz

  Alanında bilgili, tecrübeli ve yeniliklere açık. Kaan sizin için en doğru tercih olacaktır.

 14. Berrin Büyüklü

  Kaan’la birlikte daha önce çalışma fırsatım oldu. Disipli,yaratıcı ve deep knowledge‘a sahip birisi.Mentorlük konusunda kendisine kesinlikle güvenebilirsiniz .

 15. Simay Avcı

  Sistemli ve programlı çalışan, bilgi ve tecrübesine güvendiğim Kaan’ın doğru bir tercih olduğunu rahatlıkla düşünebilirsiniz.

 16. Sena Kefeli

  Alanında son derece başarılı, disiplinli, donanımlı bir mentor olduğunu ve herkese faydasının dokunabileceğini düşünüyorum. Kesinlikle öneriyorum…

 17. Aleyna Yılmaz

  Okuldaki derslerim ve gelecekteki kariyer hedeflerim için çok faydalı oldu. Tavsiye ederim.

 18. Emin Taymaz

  Okuduğum mimarlık lisans bölümümdeki derslerimde Kaan’ın desteği çok işime yaradı.

 19. Hilal Yivci

  Mesleki öngörüsü, tecrübesi ve donanımları açısından yetkinliği ile mentor olarak yol gösterici olacaktır. Kesinlikle tavsiye ediyorum

 20. İbrahim Kaya

  Mimarlık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Kaan abiyi ODO sayesinde gördüm ve mentorluk aldım. Okuldaki derslerim ve kariyer hedefim için bilgi aldım. Kendisine teşekkürler.

 21. Efe Topçu

  Kaan kendini geliştirmiş ve farkındalığı, vizyonu çok ilerde bir mimar. Ondan mentörlük hizmeti almak mesleğe ve geleceğinize, bakış açınızı ve vizyonunuzu değiştirebilir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 22. Hatice Ece Görgülü

  Mimarlık okumaktan sıkılmıştım ama Kaan’dan mentorluk alınca mimarlıkta öğrendiklerimle farklı alanlarda da çalışabileceğimi gördüm. Ufuk açıcı bir görüşme oldu teşekkürler.

 23. Semih Kahraman

  İç mimarlık bölümünde okuyorum ve merak edip mentorluk aldım. Gerçekten ufuk açıcı oldu.

 24. Yasemin Gözüpek

  Mezun olmaya yakın olduğum için iş ortamına dair Kaan beyden mentorluk aldım. Hangi şirketlerden uzak durmam gerektiğini çok iyi anladım. 🙂

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
×

 

Merhaba!

İş birliği, reklam ve önerileriniz için bize WhatsApp'tan mesaj gönderin.

×