Sale!

Kaan Çorbacı

(25 müşteri değerlendirmesi)

149,00449,00

& Tek Seferlik - Aylık

Mimar, Tasarımcı, Kurucu Studio ODO

2018 yılında mimarlık, tasarım ve teknoloji içerikleri üreten Studio ODO şirketini kurdum. Yaklaşık 5 senedir ODO sosyal medya hesaplarında ve studiodo.com‘da içerik üretiyorum. Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümünde okudum ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Ege Mimarlık Dergisi, VBenzeri, DAC gibi platformlarda editör ve danışman olarak çalıştım. Ayrıca birçok mimarlık ve inşaat şirketine websitesi, sosyal medya ve kurumsal iletişim konularında hizmet verdim. Eğitimimden sonra BİRİM Design, Cem Tanrıkulu Studio, Dafni Mimarlık, MKN Mimarlık, Yeni Mimari İnşaat firmalarında çalıştım ve farklı disiplinlerde projeler ürettim. Şu an çeşitli şirketlere danışmanlık yapıyorum ve ODO’da online rehberlik hizmeti veriyorum.

Mimari tasarım, ürün tasarımı, web tasarım, girişimcilik, e-ticaret, editörlük, içerik üretimi konularında ve ayrıca ödev, proje kritiği, üniversite hayatı, kariyer fırsatları gibi pek çok konuda benden online rehberlik alabilirsiniz.

LinkedIn , Instagram

Görüntülü online görüşmeler ortalama 30 dk sürmekte. Rehbere ödev, ders, üniversite hayatı, kariyer fırsatları gibi birçok konu danışılabilir. Satın alım sonrasında e-posta adresinize online görüşmeye katılabileceğiniz bir bağlantı gönderilecek.

Rehberlik

Tek Seferlik, Aylık

Kaan Çorbacı için 25 değerlendirme

 1. Melda Özbayrak

  Kaan mentorluk konusunda çok iyidir onunla çalışma fırsatım oldu farklı bakış açısına sahip ve donanımlıdır kendisi

 2. Yasemin Gözüpek

  Mezun olmaya yakın olduğum için iş ortamına dair Kaan beyden mentorluk aldım. Hangi şirketlerden uzak durmam gerektiğini çok iyi anladım. 🙂

 3. Semih Kahraman

  İç mimarlık bölümünde okuyorum ve merak edip mentorluk aldım. Gerçekten ufuk açıcı oldu.

 4. Hatice Ece Görgülü

  Mimarlık okumaktan sıkılmıştım ama Kaan’dan mentorluk alınca mimarlıkta öğrendiklerimle farklı alanlarda da çalışabileceğimi gördüm. Ufuk açıcı bir görüşme oldu teşekkürler.

 5. Efe Topçu

  Kaan kendini geliştirmiş ve farkındalığı, vizyonu çok ilerde bir mimar. Ondan mentörlük hizmeti almak mesleğe ve geleceğinize, bakış açınızı ve vizyonunuzu değiştirebilir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 6. İbrahim Kaya

  Mimarlık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Kaan abiyi ODO sayesinde gördüm ve mentorluk aldım. Okuldaki derslerim ve kariyer hedefim için bilgi aldım. Kendisine teşekkürler.

 7. Hilal Yivci

  Mesleki öngörüsü, tecrübesi ve donanımları açısından yetkinliği ile mentor olarak yol gösterici olacaktır. Kesinlikle tavsiye ediyorum

 8. Emin Taymaz

  Okuduğum mimarlık lisans bölümümdeki derslerimde Kaan’ın desteği çok işime yaradı.

 9. Aleyna Yılmaz

  Okuldaki derslerim ve gelecekteki kariyer hedeflerim için çok faydalı oldu. Tavsiye ederim.

 10. Sena Kefeli

  Alanında son derece başarılı, disiplinli, donanımlı bir mentor olduğunu ve herkese faydasının dokunabileceğini düşünüyorum. Kesinlikle öneriyorum…

 11. Simay Avcı

  Sistemli ve programlı çalışan, bilgi ve tecrübesine güvendiğim Kaan’ın doğru bir tercih olduğunu rahatlıkla düşünebilirsiniz.

 12. Berrin Büyüklü

  Kaan’la birlikte daha önce çalışma fırsatım oldu. Disipli,yaratıcı ve deep knowledge‘a sahip birisi.Mentorlük konusunda kendisine kesinlikle güvenebilirsiniz .

 13. Furkan Semiz

  Alanında bilgili, tecrübeli ve yeniliklere açık. Kaan sizin için en doğru tercih olacaktır.

 14. Nilay Kaçar

  Mesleki bilgisine güvendiğim, her konuda rahatlıkla danışabileceğiniz bir insandır. Mentor arıyorsanız kesinlikle Kaan’ı tercih edebilirsiniz.

 15. Atakan Yıldırım Tibukoğlu

  Bilgi ve deneyimiyle birçok kişiye yol gösteriyor. Özellikle tasarım ve girişimcilik alanlarında çok faydasını gördüm, teşekkürler.

 16. Seval Çakır

  İşinde disiplinli, uzman ve çok donanımlı. Yönlendirme açısından çok iyi. Gelişmek ve ilerlemek istiyorsanız bilgisine güvenebilirsiniz.

 17. Yunus Aslan

  Mentorluk konusunda Kaan’ı şiddetle tavsiye ediyorum. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde mimarlık okuduğum sıralarda bana çok emeği geçti.

 18. Melis Bel

  İş ortamından da tanıdığım ve uzun süredir ODO’dan takip ettiğim Kaan bilgi ve tecrübesini karşı tarafa çok iyi aktarıyor.

 19. Deniz Zorlu

  Kaan, bilgisine ve donanımına güvenilecek ve fikirlerinizi genişletmede büyük bir katkısı olacak bir mimardır. Bu vizyondan yararlanmanızı öneririm.

 20. Şükrücan Top

  Mentorluk konusunda hassasiyetli ve özverili bir isim. Geliştirici ve yönlendirici birçok tavsiyesiyle tam bir yol gösterici. Kesinlikle tavsiye ederim

 21. Ayhan Sünbül

  Kaan Bey ile çalışma imkanım oldu. Gerek anlayışı olsun gerek meslek disiplini olsun her türlü bilgi ve donanıma sahiptir. Mentorluk konusunda kesinlikle güvenmeniz ve birlikte çalışmanızı kesinlikle öneririm.

 22. Burcu Köseoğlu

  Kaan’ı uzun zamandır tanıyorum , birlikte çalışma fırsatımız oldu. Başarılı , yenilikçi ,motive edici ve son derece harika bir mentör.
  Kesinlikle tavsiye ediyorum

 23. Orhan Ersüllü

  Meseki bilgisi olan, tecrübeli, işine sadık ve aşık birini arıyorsanız kesinlikle Kaan’ı seçmelisiniz. Pişman olmayacağınıza eminim.

 24. Tuğçe Şen

  Kaan ile beraber çalışma fırsatım oldu. Gerek çalışma disiplini olsun gerek bilgi ve deneyimi olsun eğer mentor arıyorsanız doğru kişi ile bağlantı kuracağınızdan eminim. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

 25. Gülberk Aktay Yıldız

  Kaan araştırmacı kişiliği sayesinde geçmişten öğrendiklerini mevcut problemlere aktarmasını bilen bir karakter. Geleneksel kalan mimarlık ekolüne yaptığı çalışmalar ile geleceğe yönelik iyileştirme hedefleri ihtiyacımız olan bir bakış açısı.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top